| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | AM04 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 15.9 - 17.9 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 300 τμχ/ημέρα |
| Τάση | DC5V |
| Ισχύς | 2W |
| Επίπεδο Θορύβου | <30dba |
| Χώρος Κάλυψης | 100cbm |
| Διάρκεια Ζωής | 8000 ώρες |
| Τεχνολογία | Διάχυση ψυχρού αέρα |
| Απόδοση Μπαταρίας | 500 κύκλοι φόρτισης |
| Μέγιστη Κατανάλωση Ελαίου | 0.1ml/h |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές