| ブランド名: | MGSCENT |
| モデル番号: | AM04 |
| MOQ: | 1個 |
| 価格: | USD 15.9 - 17.9 |
| 支払条件: | T/T、ウェスタンユニオン |
| 供給能力: | 300個/日 |
| Voltage | DC5V |
| Power | 2W |
| Noise Level | <30dba |
| Coverage Area | 100cbm |
| Service Life | 8000 hours |
| Technology | Cold-air diffusion |
| Battery Performance | 500 charge cycles |
| Maximum Oil Consumption | 0.1ml/h |