| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | SZ50 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 9 - 12 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 300 τεμ |
| Ρυθμός Ψεκασμού | 0,125-1,125 ml/h |
| Χωρητικότητα Φιάλης Αιθέριου Ελαίου | 10 ml / 20 ml |
| Υλικό | PP + POM |
| Καθαρό Βάρος / Μεικτό Βάρος | 300g / 385g |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 470 × 135 mm |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 88 × 88 × 140 mm |
| Διαστάσεις Εξωτερικού Κιβωτίου | 455 × 280 × 300 mm |
| Ποσότητα ανά Κιβώτιο | 30 ΤΕΜ |
| Χρώμα | Λευκό |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές