| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | SZ50 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | USD 9 - 12 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 300 adet |
| Püskürtme Oranı | 0,125-1,125 mL/saat |
| Uçucu Yağ Şişesi Kapasitesi | 10 mL / 20 mL |
| Malzeme | PP + POM |
| Net Ağırlık / Brüt Ağırlık | 300 gr / 385 gr |
| Ürün Boyutları | 470 × 135 mm |
| Paket Boyutları | 88 × 88 × 140 mm |
| Dış Koli Boyutları | 455 × 280 × 300 mm |
| Koli Başına Miktar | 30 ADET |
| Renk | Beyaz |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar