| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | GL5000 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 80.4 - 90 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stks/dag |
| Afmetingen van het product | 217 mm × 172 mm × 239 mm (model GL-5000) |
| Gewicht van het apparaat | Ongeveer 6,4 kg |
| Vermogenspanning | AC220V |
| Capaciteit voor essentiële oliën | Opties met een grote capaciteit: professionele tanks van 1000 ml / 2,6 L / 5 L voor een verminderde onderhoudsfrequentie en een langetermijnefficiëntie |
| Beschermingsgebied | 5,000m3 - 10,000m3 (Split-type: ~5000m3, centrale AC-modellen: 8000-10000m3) |
| Controlemethoden | Full-function control: Body knoppen, afstandsbediening, Bluetooth-verbinding, WiFi-verbinding met slimme app één-klik controle |