| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | J5000 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 98.2 -110 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stks/dag |
| Stroominvoer | AC 220V |
| Energieverbruik | 26W |
| Geluidsniveau | < 50 dB (stille werking, stiller dan het typen op het toetsenbord) |
| Watercapaciteit | 1000 ml |
| Diffusiebereik | 5000 kubieke meter |
| Flexibiliteit van de installatie | Meerdere montageopties voor verschillende commerciële scenario's |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies