| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | J5000 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 98.2 -110 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 τμχ/ημέρα |
| Είσοδος Τροφοδοσίας | AC 220V |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 26W |
| Επίπεδο Θορύβου | < 50 dB (Αθόρυβη λειτουργία, πιο αθόρυβο από το πάτημα πλήκτρων πληκτρολογίου) |
| Χωρητικότητα Νερού | 1000ml |
| Εύρος Διάχυσης | 5000 κυβικά μέτρα |
| Ευελιξία Εγκατάστασης | Πολλαπλές επιλογές τοποθέτησης για διάφορα εμπορικά σενάρια |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές