| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | J5000 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 98.2 -110 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100szt/dzień |
| Wprowadzenie mocy | 220 V prądu przemiennego |
| Zużycie energii | 26W |
| Poziom hałasu | < 50 dB (funkcja cicha, cichodsza niż pisanie klawiaturą) |
| Pojemność wody | 1000 ml |
| Zakres dyfuzji | 5000 m3 |
| Elastyczność instalacji | Wielokrotne opcje montażu dla różnych scenariuszy handlowych |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje