| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | J5000 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | USD 98.2 -110 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 100 adet/gün |
| Güç Girdi | AC 220V |
| Güç tüketimi | 26W |
| Gürültü seviyesi | < 50 dB (Sessiz çalışma, klavye yazmasından daha sessiz) |
| Su Kapasitesi | 1000 ml |
| Difüzyon aralığı | 5000 metreküp |
| Kurulum Esnekliği | Çeşitli ticari senaryolar için çoklu montaj seçenekleri |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar