| Наименование марки: | MGSCENT |
| Номер модели: | Дж5000 |
| MOQ: | 1 шт. |
| Цена: | USD 98.2 -110 |
| Условия оплаты: | Т/Т, Вестерн Юнион |
| Способность к поставкам: | 100 шт./день |
| Power Input | AC 220V |
| Power Consumption | 26W |
| Noise Level | < 50 dB (Silent operation, quieter than keyboard typing) |
| Water Capacity | 1000ml |
| Diffusion Range | 5000 cubic meters |
| Installation Flexibility | Multiple mounting options for various commercial scenarios |