| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | H10-A-2026 |
| MOQ: | 1 stks |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 300 stks/dag |
| Model | H10-A-2026 |
|---|---|
| Stroomvoorziening | DC5V-1A |
| Gewicht | 0.307 KG |
| Beschermingsgebied | 100 m3 |
| Afmetingen | 82 * 186 mm |
| Capaciteit voor essentiële oliën | 20 ml |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies