| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | H10-A-2026 |
| MOQ: | 1 szt |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 300szt/dzień |
| Model | H10-A-2026 |
|---|---|
| Zasilanie | DC5V-1A |
| Waga | 0.307 kg |
| Obszar zasięgu | 100 m3 |
| Wymiary | 82 * 186 mm |
| Pojemność oleju eterycznego | 20 ml |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje