| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | H10-A-2026 |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 300 adet/gün |
| Model | H10-A-2026 |
|---|---|
| Güç kaynağı | DC5V-1A |
| Ağırlık | 0.307 KG |
| Kapsama Alanı | 100m3 |
| Boyutları | 82 * 186 mm |
| Esanslı Yağ Kapasitesi | 20 ml |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar