| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | H10-A-2026 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 300 τμχ/ημέρα |
| Σχήμα | H10-A-2026 |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | DC5V-1A |
| Βάρος | 0.307 κιλά |
| Περιοχή κάλυψης | 100m3 |
| Μέγεθος | 82 * 186 mm |
| Δυναμικότητα για αιθέρια έλαια | 20 ml |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές