| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | H10-A-2026 |
| MOQ: | 1 stks |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 300 stks/dag |
| Toepasselijke scenario's | Alle hoeken van het voertuig, evenals woonruimtes zoals woonkamer, studeerkamer, slaapkamer en badkamer thuis |
| Stroomvoorziening van het product | DC5V-1A |
| Gewicht van het product | 0.307kg. |
| Functie | Luchtzuivering |
| Afmetingen van het product | 82 * 186 mm |
| Capaciteit voor essentiële oliën | 20 ml |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies