| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | H10-A-2026 |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 300 adet/gün |
| Uygulanabilir Senaryolar | Aracın tüm köşeleri, ayrıca oturma odası, çalışma odası, yatak odası ve banyo gibi yaşam alanları |
| Ürün Güç kaynağı | DC5V-1A |
| Ürün Ağırlığı | 0.307KG |
| Görev | Havanın Temizlenmesi |
| Ürün Boyutları | 82 * 186mm |
| Esanslı Yağ Kapasitesi | 20 ml |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar