| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | H10-A-2026 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 300 τμχ/ημέρα |
| Εφαρμόσιμα σενάρια | Όλες οι γωνίες του οχήματος, καθώς και οι χώροι διαβίωσης όπως το καθιστικό, το γραφείο, η κρεβατοκάμαρα και το μπάνιο στο σπίτι |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία του προϊόντος | DC5V-1A |
| Βάρος του προϊόντος | 0.307KG |
| Λειτουργία | Καθαρισμός αέρα |
| Μέγεθος προϊόντος | 82 * 186mm |
| Δυναμικότητα για αιθέρια έλαια | 20 ml |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές