| Markenbezeichnung: | MGSCENT |
| Modellnummer: | A500 |
| MOQ: | 1Stk |
| Preis: | USD 64 - 72 |
| Zahlungsbedingungen: | T/T, Western Union |
| Versorgungsfähigkeit: | 300 Stück/Tag |
| Net Weight | 1.55kg |
| Material | Aluminum Alloy |
| Operating Noise | ≤ 38 decibels |
| Essential Oil Capacity | 110ml |
| Input Voltage/Power | Type-C 5V-2A / 6.0W |
| Color | Black/Silver |