| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | A500 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | USD 64 - 72 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 300 adet/gün |
| Net Ağırlık | 1.55kg |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım |
| Çalışma Gürültüsü | 38 desibel |
| Uçucu Yağ Kapasitesi | 110ml |
| Giriş Voltajı/Gücü | Type-C 5V-2A / 6.0W |
| Renk | Siyah/Gümüş |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar