| Brand Name: | MGSCENT |
| Model Number: | A500 |
| MOQ: | 1pcs |
| Price: | USD 64 - 72 |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Supply Ability: | 300pcs/day |
| Net Weight | 1.55kg |
| Material | Aluminum Alloy |
| Operating Noise | ≤ 38 decibels |
| Essential Oil Capacity | 110ml |
| Input Voltage/Power | Type-C 5V-2A / 6.0W |
| Color | Black/Silver |