| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | Α500 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 64 - 72 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 300 τμχ/ημέρα |
| Καθαρό Βάρος | 1.55kg |
| Υλικό | Κράμα Αλουμινίου |
| Θόρυβος Λειτουργίας | ≤ 38 ντεσιμπέλ |
| Χωρητικότητα Αιθέριου Ελαίου | 110ml |
| Τάση Εισόδου/Ισχύς | Type-C 5V-2A / 6.0W |
| Χρώμα | Μαύρο/Ασημί |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές