| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | D2000 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 62.5 - 70 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 τμχ/ημέρα |
| Τεχνολογία | Συνεχή 12V |
| Κατηγορία ισχύος | 20W |
| Δυνατότητα αποθήκευσης υγρών | 500 ml |
| Τρόπος εγκατάστασης | Εγκαταστάθηκαν στον τοίχο |
| Εφαρμόσιμα σενάρια | Λομπι του ξενοδοχείου, χαλάρωση στο δωμάτιο των επισκεπτών, ζεστασιά στο σπίτι |
| Ευφυές έλεγχο | Εφαρμογές κινητής τηλεφωνίας και συνδεσιμότητα Bluetooth / Wi-Fi |
| Λειτουργία | Προστασία της ασφάλειας |
| Υλικό | Σίδηρο |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές