| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | D2000 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | USD 62.5 - 70 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 100 adet/gün |
| Giriş Voltajı | DC 12V |
| Adlık Güç | 20W |
| Sıvı depolama kapasitesi | 500 ml |
| Kurulum Kipi | Duvara monte edilmiş |
| Uygulanabilir Senaryolar | Otel Lobisi, Misafir Odası Rahatlama, Ev Sıcaklığı |
| Akıllı Kontrol | Mobil uygulamalar ve Bluetooth / Wi-Fi bağlantısı |
| Görev | Güvenlik Koruması |
| Malzeme | Demir |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar