| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | J5000 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 98.2 -110 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 τμχ/ημέρα |
| Εισφορά ισχύος | Εναλλακτικός ρεύμα 220V |
| Κατανάλωση ενέργειας | 26W |
| Επίπεδο θορύβου | < 50 dB (Αθόρυβη λειτουργία, πιο ήσυχη από την πληκτρολόγηση με πληκτρολόγιο) |
| Δυναμικότητα | 1000 ml |
| Πεδίο διάχυσης | 5000 κυβικά μέτρα |
| Εφαρμογή | Κινηματογράφοι, εμπορικά κέντρα, εμπορικοί χώροι |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()