| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | J5000 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | USD 98.2 -110 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 100 adet/gün |
| Power Input | AC 220V |
| Power Consumption | 26W |
| Noise Level | < 50 dB (Silent operation, quieter than keyboard typing) |
| Capacity | 1000ml |
| Diffusion Range | 5000 cubic meters |
| Application | Cinemas, Shopping Malls, Commercial Spaces |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()