| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | J5000 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 98.2 -110 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100szt/dzień |
| Zasilanie | AC 220V |
| Pobór mocy | 26W |
| Poziom hałasu | < 50 dB (Cicha praca, cichsza niż pisanie na klawiaturze) |
| Pojemność | 1000ml |
| Zasięg dyfuzji | 5000 metrów sześciennych |
| Zastosowanie | Kina, Centra handlowe, Przestrzenie komercyjne |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()