| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | SZ-021 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 12 - 15 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 300 τεμ |
| Υλικό | Κράμα |
| Ισχύς | 5W |
| Χωρητικότητα Αιθέριου Ελαίου | 20ml |
| Χωρητικότητα Μπαταρίας | 2000mAh |
| Περιοχή Κάλυψης | 10-30㎡ |
| Διαθέσιμα Χρώματα | Ασημί Γκρι, Βαθύ Μαύρο του Διαστήματος |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()