| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | SZ-021 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | USD 12 - 15 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 300 adet |
| Malzeme | Alaşım |
| Güç | 5W |
| Esansiyel Yağ Kapasitesi | 20ml |
| Pil Kapasitesi | 2000mAh |
| Kapsama Alanı | 10-30㎡ |
| Mevcut Renkler | Gümüş Gri, Derin Uzay Siyahı |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()