| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | SZ50 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 9 - 12 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 300 τεμ |
| Ρυθμός Ψεκασμού | 0,125-1,125 mL/h |
| Χωρητικότητα Φιάλης Αιθέριου Ελαίου | 10 mL/20 mL |
| Υλικό | PP + POM |
| Καθαρό Βάρος/Μεικτό Βάρος | 300g/385g |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 470 * 135 mm |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 88 * 88 * 140 mm |
| Διαστάσεις Εξωτερικού Κιβωτίου | 455 * 280 * 300 mm |
| Ποσότητα ανά Κιβώτιο | 30 ΤΕΜ |
| Χρώμα | Λευκό |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()