| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | SZ50 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 9 - 12 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 300szt |
| Szybkość rozpylania | 0,125-1,125 ml/h |
| Pojemność butelki z olejkiem eterycznym | 10 ml/20 ml |
| Materiał | PP + POM |
| Waga netto/waga brutto | 300g/385g |
| Wymiary produktu | 470 * 135 mm |
| Wymiary opakowania | 88 * 88 * 140 mm |
| Wymiary kartonu zewnętrznego | 455 * 280 * 300 mm |
| Ilość w kartonie | 30 szt. |
| Kolor | Biały |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje