| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | SZ50 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | USD 9 - 12 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 300 adet |
| Püskürtme Oranı | 0.125-1.125 mL/saat |
| Esansiyel Yağ Şişesi Kapasitesi | 10 mL/20 mL |
| Malzeme | PP + POM |
| Net Ağırlık/Brüt Ağırlık | 300g/385g |
| Ürün Boyutları | 470 * 135 mm |
| Paketleme Boyutları | 88 * 88 * 140 mm |
| Dış Koli Boyutları | 455 * 280 * 300 mm |
| Koli Başına Miktar | 30 ADET |
| Renk | Beyaz |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar