| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | F200 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 38 - 43 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 τεμ |
| Power Supply | DC12v/1A |
| Power Consumption | 5W |
| Noise Level | <40 dBA |
| Net Weight | 1.5 KG |
| Oil Bottle Capacity | 200ml |
| Coverage Area | 100-300m³ |