| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | DC100 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 15 - 17 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 300 stks/dag |
| Spanning | DC5V |
| Geluidsniveau | < 35 dBA |
| Stroomvoorziening | Batterij/USB Dual-mode |
| Oliecapaciteit | 130 ml |
| Kleurenopties | Zwart/wit |
| Energieverbruik | 2W |
| Beschermingsgebied | 100 kubieke meter |
| Diffusietechnologie | Diffusie door koude lucht |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies