| Nama merek: | MGSCENT |
| Nomor Model: | DC100 |
| MOQ: | 1 buah |
| Harga: | USD 15 - 17 |
| Ketentuan Pembayaran: | T/T, Western Union |
| Kemampuan Penyediaan: | 300 buah/hari |
| Voltage | DC5V |
| Noise Level | <35 dBA |
| Power Supply | Battery/USB Dual-mode |
| Oil Capacity | 130ml |
| Color Options | Black/White |
| Power Consumption | 2W |
| Coverage Area | 100 cubic meters |
| Diffusion Technology | Cold-air diffusion |