| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | DC100 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 15 - 17 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 300 τμχ/ημέρα |
| Τάση | DC5V |
| Επίπεδο Θορύβου | <35 dBA |
| Τροφοδοσία | Διπλή λειτουργία Μπαταρίας/USB |
| Χωρητικότητα Λαδιού | 130ml |
| Επιλογές Χρώματος | Μαύρο/Λευκό |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 2W |
| Χώρος Κάλυψης | 100 κυβικά μέτρα |
| Τεχνολογία Διάχυσης | Διάχυση ψυχρού αέρα |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές