| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | DC100 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 15 - 17 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 300szt/dzień |
| napięcie | DC5V |
| Poziom hałasu | < 35 dBA |
| Zasilanie | Akumulator/USB Podwójny tryb |
| Pojemność naftowa | 130 ml |
| Wybór koloru | Czarno-białe |
| Zużycie energii | 2W |
| Obszar zasięgu | 100 m3 |
| Technologia dyfuzyjna | Dyfuzja zimnego powietrza |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje