| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | DC100 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | USD 15 - 17 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 300 adet/gün |
| Voltaj | DC5V |
| Gürültü Seviyesi | <35 dBA |
| Güç Kaynağı | Pil/USB Çift Mod |
| Yağ Kapasitesi | 130ml |
| Renk Seçenekleri | Siyah/Beyaz |
| Güç Tüketimi | 2W |
| Kapsama Alanı | 100 metreküp |
| Difüzyon Teknolojisi | Soğuk hava difüzyonu |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar