| Nom De Marque: | MGSCENT |
| Numéro De Modèle: | H10-A-2026 |
| MOQ: | 1 PIÈCES |
| Prix: | 18~22USD |
| Conditions De Paiement: | T/T, Union occidentale |
| Capacité à Fournir: | 300 pièces/jour |
Elevate your space with our intelligent diffuser. It blends advanced technology with user-friendly design to effortlessly create a fragrant, calming sanctuary.
| Product Model | H10-A-2026 |
| Power Supply | DC5V-1A |
| Product Weight | 0.307 KG |
| Coverage Area | 100m³ |
| Product Dimensions | 82 × 186 mm |
| Essential Oil Capacity | 20 ml |
Notation globale
Capture d'écran de notation
Voici la répartition de toutes les évaluations.Toutes les critiques