| 브랜드 이름: | MGSCENT |
| 모델 번호: | H10-A-2026 |
| MOQ: | 1PCS |
| 가격: | 18~22USD |
| 지불 조건: | T/T, 서부 동맹 |
| 공급 능력: | 300pcs/일 |
Elevate your space with our intelligent diffuser. It blends advanced technology with user-friendly design to effortlessly create a fragrant, calming sanctuary.
| Product Model | H10-A-2026 |
| Power Supply | DC5V-1A |
| Product Weight | 0.307 KG |
| Coverage Area | 100m³ |
| Product Dimensions | 82 × 186 mm |
| Essential Oil Capacity | 20 ml |
전체 평점
평점 스냅샷
모든 등급의 분포는 다음과 같습니다.모든 리뷰