| Наименование марки: | MGSCENT |
| Номер модели: | H10-A-2026 |
| MOQ: | 1 шт. |
| Цена: | 18~22USD |
| Условия оплаты: | Т/Т, Вестерн Юнион |
| Способность к поставкам: | 300 шт./день |
Elevate your space with our intelligent diffuser. It blends advanced technology with user-friendly design to effortlessly create a fragrant, calming sanctuary.
| Product Model | H10-A-2026 |
| Power Supply | DC5V-1A |
| Product Weight | 0.307 KG |
| Coverage Area | 100m³ |
| Product Dimensions | 82 × 186 mm |
| Essential Oil Capacity | 20 ml |
Общий рейтинг
Оценка
Ниже представлено распределение всех рейтингов:Все отзывы