| ブランド名: | MGSCENT |
| モデル番号: | H10-A-2026 |
| MOQ: | 1個 |
| 価格: | 18~22USD |
| 支払条件: | T/T、ウェスタンユニオン |
| 供給能力: | 300個/日 |
Elevate your space with our intelligent diffuser. It blends advanced technology with user-friendly design to effortlessly create a fragrant, calming sanctuary.
| Product Model | H10-A-2026 |
| Power Supply | DC5V-1A |
| Product Weight | 0.307 KG |
| Coverage Area | 100m³ |
| Product Dimensions | 82 × 186 mm |
| Essential Oil Capacity | 20 ml |
総格付け
評価のスナップショット
すべての評価の分布は以下の通りですすべてのレビュー