| Brand Name: | MGSCENT |
| Model Number: | H10-A-2026 |
| MOQ: | 1PCS |
| Price: | 18~22USD |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Supply Ability: | 300pcs/day |
Elevate your space with our intelligent diffuser. It blends advanced technology with user-friendly design to effortlessly create a fragrant, calming sanctuary.
| Product Model | H10-A-2026 |
| Power Supply | DC5V-1A |
| Product Weight | 0.307 KG |
| Coverage Area | 100m³ |
| Product Dimensions | 82 × 186 mm |
| Essential Oil Capacity | 20 ml |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews