| Nama merek: | MGSCENT |
| Nomor Model: | H10-A-2026 |
| MOQ: | 1 buah |
| Harga: | 18~22USD |
| Ketentuan Pembayaran: | T/T, Western Union |
| Kemampuan Penyediaan: | 300 buah/hari |
Elevate your space with our intelligent diffuser. It blends advanced technology with user-friendly design to effortlessly create a fragrant, calming sanctuary.
| Product Model | H10-A-2026 |
| Power Supply | DC5V-1A |
| Product Weight | 0.307 KG |
| Coverage Area | 100m³ |
| Product Dimensions | 82 × 186 mm |
| Essential Oil Capacity | 20 ml |
Peringkat Umum
Cuplikan Penilaian
Berikut ini adalah distribusi semua peringkatSemua Ulasan