| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | 2000 ευρώ |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 121.5 - 136 |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 τμχ/ημέρα |
| Μοντέλο Προϊόντος | GL-L2000 FRAGRANCE EXPANDER |
| Όνομα Προϊόντος | Στηλοειδής Αρωματοδιαχυτήρας |
| Τροφοδοτικό | DC12V |
| Ισχύς | 20W |
| Θόρυβος Λειτουργίας | < 40 dB |
| Εύρος Διάχυσης | ≤ 2000m³ |
| Χωρητικότητα Αιθέριου Ελαίου | 500 ml |
| Εφαρμογή | Χώροι Υψηλής Ποιότητας |
| Καθαρό Βάρος | 3.7 kg |