| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | L2000 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 121.5 - 136 |
| Warunki płatności: | Western Union, T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100szt/dzień |
| Model produktu | GL-L2000 Rozszerzacz zapachu |
| Nazwa produktu | Dyfuzor zapachów kolumnowych |
| Zasilanie | DC12V |
| Władza | 20 W |
| Hałas roboczy | < 40 dB |
| Zakres dyfuzji | ≤ 2000 m3 |
| Pojemność oleju eterycznego | 500 ml |
| Zastosowanie | Wysokiej klasy powierzchnie handlowe |
| Waga netto | 30,7 kg |