| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | L2000 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 121.5 - 136 |
| Betalingsvoorwaarden: | Western Union,T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stks/dag |
| Productmodel | GL-L2000 FRAGRANCE EXPANDER |
| Productnaam | Zuilgeurverspreider |
| Voeding | DC12V |
| Vermogen | 20W |
| Geluidsniveau tijdens bedrijf | < 40 dB |
| Verspreidingsbereik | ≤ 2000m³ |
| Capaciteit etherische olie | 500 ml |
| Toepassing | Hoogwaardige Commerciële Ruimtes |
| Nettogewicht | 3,7 kg |