| Brand Name: | MGSCENT |
| Model Number: | L2000 |
| MOQ: | 1pcs |
| Price: | USD 121.5 - 136 |
| Payment Terms: | Western Union,T/T |
| Supply Ability: | 100pcs/day |
| Product Model | GL-L2000 FRAGRANCE EXPANDER |
| Product Name | Column Fragrance Diffuser |
| Power Supply | DC12V |
| Power | 20W |
| Operating Noise | < 40 dB |
| Diffusion Range | ≤ 2000m³ |
| Essential Oil Capacity | 500 ml |
| Application | High-end Commercial Spaces |
| Net Weight | 3.7 kg |