| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | AM02 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 15.9 - 17.9 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 300 τμχ/ημέρα |
| Τετάρτη | DC5V |
| Δύναμη | 2W |
| Επίπεδο θορύβου | < 30dba |
| Υλικό | Ξύλο και γυαλί |
| Επιλογές χρώματος | Χρώμα ξύλου / Μαύρο |
| Τεχνολογία διάχυσης | Διάχυση κρύου αέρα |
| Πετρελαϊκή ικανότητα | 15 ml |
| Σενάρια εφαρμογής | Εμπορικά δώρα, εξοπλισμός ξενοδοχείων, εμπορικά διαστημικά αρώματα |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές