| Brand Name: | MGSCENT |
| Model Number: | AM02 |
| MOQ: | 1pcs |
| Price: | USD 15.9 - 17.9 |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Supply Ability: | 300pcs/day |
| Voltage | DC5V |
| Power | 2W |
| Noise Level | <30dba |
| Material | Wood and glass |
| Color Options | Wood color / Black |
| Diffusion Technology | Cold-air diffusion |
| Oil Capacity | 15ml |
| Application Scenarios | Brand gifts, hotel amenities, commercial space fragrance solutions |