| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | AM02 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | USD 15.9 - 17.9 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 300 adet/gün |
| Voltage | DC5V |
| Power | 2W |
| Noise Level | <30dba |
| Material | Wood and glass |
| Color Options | Wood color / Black |
| Diffusion Technology | Cold-air diffusion |
| Oil Capacity | 15ml |
| Application Scenarios | Brand gifts, hotel amenities, commercial space fragrance solutions |